Leto 2020

ATV/UVT Tours
Dobrodružno – adrenalinové vyhliadkové výlety na motorových štvorkolkách po najkrajších častiach Aljašky s možnosťou kempovania, rybárčenia spojeného s prehliadkou výlovu lososov pomocou „Fishwheels“ – špeciálneho zariadenia určeného na výlov a zbieranie lososov, poľovačky, návštevy starých zlatonostných baní, možnosťou vyskúšať si ryžovanie zlata, návšteva národných parkov s možnosťou vidieť miesta, kde sa bežný turista nedostane. Samozrejmosťou sú nádherné scenérie hôr, dolín, prírodných krás a v neposlednom rade možnosť stretnúť soby, losy, medvede, vlky a iné voľne žijúce zvieratá Aljašky.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu.


Splavovanie riek / Rafty, Kanoe
Ponúkame kompletné „all inclusive „ balíky pre všetkých zdatných milovníkov vodného adrenalínu, ktorý je určený pre max. 5-6 členné skupiny na rafting a max. 2 člennú skupinu na kanoe. Tzn. pre našich klientov vieme zabezpečiť kompletný servis od vyzdvihnutia na letisku, cez zapožičanie raftu, kanoe a výbavy až po dopravu na miesto splavu a následné vyzdvihnutie na dohodnutom mieste.

Ponúkame splav:
Yukon river a to s možnosťou vybrať si dĺžku a približnú dobu splavovania, pričom Vám zabezpečíme dopravu autom alebo lietadlom priamo na miesto z ktorého začnete svoj splav. V ponuke sú miesta Eagle, Circle, Fort Yukon, Beaver pričom náš team počká na Vaše vyzdvihnutie pri 1.moste na Yukon river.

Fortymile river je to zlatokopecká rieka na Klondike s nádhernými scenériami. Splavná podľa výšky toku a na Kanadskej strane sa vlieva do Yukonu.

Copper river je rieka pretekajúca veľkým územím Aljašky. Začína v národnom parku Wrangell a končí v aljašskom zálive.


Iditarod / Yukon Quest
Pre všetkých milovníkov športu psích záprahov a záprahových psov ponúkame 7- dňový pobyt počas najväčších pretekov psích záprahov na svete a to Iditarod alebo Yukon Quest. Kde pre Vás zabezpečíme ubytovanie v hoteli s raňajkami, prenájom auta, sprievodcu, účasť na štarte / v prípade Iditarod aj reštarte / pretekov, návštevu Headquarters Iditarod alebo Yukon Quest v závislosti ktorý pretek si vyberiete. Možnosť stretnúť sa s niektorými mushermi osobne, v prípade záujmu možnosť účasti na Banquet večeri pred štartom pretekov. Samozrejme vieme zabezpečiť aj ďalší sprievodný program ako návšteva najväčšieho lyžiarského strediska na Aljaške, návšteva múzea v Anchorage, ……

Pre viac informácii nám zašlite email s Vašou požiadavkou.


Musher
Ste musher a chcete navštíviť Aljašku, pozrieť sa do niektorých kennelov, prípadne si kúpiť a dopraviť psa z Aljašky? Tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám s tým pomôžeme, poradíme, prípadne pre Vás zabezpečíme kompletný servis.


Chcete navštíviť Aljašku a potrebujete zariadiť servis ako zakúpenie leteniek, zabezpečenie leteckej dopravy v rámci Aljašky, zapožičanie auta / autokaravánu, potrebujete sprievodcu alebo zapožičanie techniky ako motorové štvorkolky, snežné skútre, lyžiarsku / snowbordovú výstroj, stany / spacáky, poľovnícky / rybársky lístok, ……. tak kontaktujte Klondike travel prostredníctvom emailu, napíšte svoje požiadavky, predstavy a my Vám radi poradíme a zariadime pre Vás všetko potrebné.